Darmowy Audyt Fotowoltaiczny - Dom bez Kosztów

Darmowy audyt fotowoltaiczny

Dowiedz się, czy fotowoltaika to dobra inwestycja również dla Ciebie!

Skorzystaj już dziś z naszego darmowego audytu fotowoltaicznego! Zrobimy wszystko, by rozwiać Twoje wątpliwości, zanim przedstawimy Ci docelową ofertę. Porozmawiamy o zapotrzebowaniu energetycznym teraz oraz Twoich planach na przyszłość. Przeprowadzimy oględziny budynku oraz działki, aby sprawdzić, jaka instalacja będzie najbardziej optymalna. Sprawdzimy orientację połaci dachowych, kąt nachylenia, stan i rodzaj pokrycia dachowego oraz wspólnie zastanowimy się nad ewentualnym montażem na gruncie. Przejrzymy Twoje dotychczasowe rachunki oraz porozmawiamy o Twoich możliwościach finansowych, aby oszacować docelową moc paneli fotowoltaicznych, ich rodzaj oraz ewentualne dodatki do niej.

  • zastanawiasz się, czy panele fotowoltaiczne to sensowne rozwiązanie dla Twojego budynku;
  • masz nietypowy dach lub dom znajduje się na specyficznie ukształtowanym terenie z niespotykanym otoczeniem;
  • nie masz pewności, czy fotowoltaika będzie skierowana na odpowiednią stronę świata;
  • martwisz się, że inwestycja w panele słoneczne w Chojnicach będzie się długo zwracała i nie zaspokoi Twoich potrzeb energetycznych;
  • każdą, nawet najmniejszą inwestycję, rozważasz bardzo długo i chcesz mieć poczucie, że znasz wszystkie „za” i „przeciw”, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję.

Jeśli choć na jedno pytanie Twoja odpowiedź brzmi „Tak!” – zapisz się na nasz darmowy audyt fotowoltaiczny. Niezależnie, czy jesteś inwestorem prywatnym, prowadzisz firmę lub gospodarstwo rolne – zgłoś się do nas przez poniższy formularz. Skorzystaj z wykonanego przez specjalistów Domu Bez Kosztów darmowego audytu fotowoltaicznego, by nabrać pewności, że mądrze inwestujesz swoje pieniądze!

Odbierz darmowy audyt

Wypełnij formularz
i uzyskaj darmowy audyt fotowoltaiczny!

Najlepsza inwestycja to taka, która nie niesie za sobą ryzyka i daje poczucie bezpieczeństwa. Chcemy, by nasi klienci mieli pewność, że powierzony nam projekt został zrealizowany zgodnie ze wszystkimi ich potrzebami, a instalacja fotowoltaiczna, folie grzewcze czy rekuperacja przynosiła maksimum możliwych do osiągnięcia oszczędności. Wszystkie instalacje wykonujemy więc na podstawie wielu parametrów uzyskanych podczas audytu fotowoltaicznego – informacji składających się na najbardziej optymalne rozwiązanie.

Jeśli chcesz nabrać takiej pewności jeszcze przed wydaniem pierwszej złotówki – koniecznie skorzystaj z naszego darmowego audytu! Aby to zrobić, skontaktuj się z nami przez formularz obok!

Skontaktuj się z nami

728 851 023