Inteligentny Dom - Smart Domy - Dom bez Kosztów
728 851 023

Inteligentne domy

System FIBARO to najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej, które jest dostępne na polskim rynku. Nowoczesna technologia, niepowtarzalny design i urządzenia łatwe w obsłudze zamienią każdy budynek w inteligentny dom.

  • Ogrzewanie – zestaw do inteligentnego sterowania ogrzewaniem w każdym pomieszczeniu – także zdalnie.
  • Oświetlenie – oświetlenie włączane i wyłączane automatycznie, podążające za domownikiem.
  • Bramy i rolety – urządzenia sterujące otwieraniem i zamykaniem okien, rolet oraz bram garażowych.
  • Bezpieczeństwo – inteligentne czujniki: dymu, czadu, zalania, otwarcia drzwi i okien

Inteligentny dom z systemem FIBARO

System FIBARO umożliwia bezinwazyjną instalację sterowników i czujnik dowolnego typu. Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Zminiaturyzowane moduły FIBARO instalowane są w dowolnej puszce podtynkowej za włącznikiem na przykład światła czy rolety. Współpracują z każdą instalacją.

System FIBARO jako jedyny dostępny na rynku może być użyty do sterowania oświetleniem typu LED lub świetlówkami w instalacjach starego typu, czyli bez przewodu neutralnego. Nie łączy się trwale z infrastrukturą.

Robisz remont mieszkania, burzysz ściany i zmieniasz koncepcje? Nie przejmuj się! Wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym miejscu. Dzięki sieci mesh, nowy moduł zaktualizuje swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu. W ten sposób unikniesz konieczności kładzenia nowej instalacji, co wiązałoby się z przeprowadzeniem remontu i dodatkowym kosztem.

Domy inteligentne – nowe i stare

System FIBARO najłatwiej jest zamontować w nowych domach. Ponieważ od początku do końca możesz zaplanować z jakich urządzeń będziesz korzystać, które z nich będą sterowane automatycznie oraz w jaki sposób będziesz z nich korzystać.

Nie oznacza to jednak, że stary budynek nie może stać się inteligentnym domem. Jest to wręcz wskazane. Ponieważ urządzenia FIBARO pozwalają stworzyć dom:

  • Bezpieczny – czujki chronią przed ogniem i złodziejami
  • Oszczędny w użytkowaniu – kontrola zużycia prądu
  • Łatwy w obsłudze – możesz sterować domem zdalnie
  • Wygodny – dom pamięta o zgaszeniu światła i podlaniu ogrodu

FAQ – inteligentny dom

Dowiedz się więcej na temat inteligentnych domów i systemów FIBARO. W dziale FAQ znajdziesz odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają nasi klienci.

Jeżeli masz dodatkowe pytania – śmiało zadzwoń lub napisz. Zapraszamy do kontaktu!

Rzetelna Firma

2024 © Dom Bez Kosztów. Wszelkie prawa zastrzeżone.

by