Instalator fotowoltaiki/ pomp ciepła / klimatyzacji - Dom Bez Kosztów
728 851 023

Instalator fotowoltaiki/ pomp ciepła / klimatyzacji

Dom bez kosztów poszukuje kolejnych zaangażowanych osób na swój pokład.

Jesteśmy lokalnym liderem w innowacyjnych rozwiązaniach. W swojej ofercie posiadamy m.in fotowoltaikę, pompy ciepła, rekuperacje oraz klimatyzację. Działamy prężnie w branży OZE już ponad 10 lat!

Nasza działalność skupia się na profesjonalnym doradztwie, obsłudze formalności czyli wszystko załatwiasz w firmie od A do Z. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla osób indywidualnych, rolników, przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Wyróżniamy się na tle konkurencji- montujemy NAJDROŻSZE instalacje a co za tym idzie wysokiej jakości produkty. Szukamy profesjonalistów więc jeśli szukasz pracy przejściowej to może się okazać, że źle trafiłeś.

Czego od Ciebie oczekujemy?

rozwiń zwiń
  • Podstawowa znajomość zagadnień hydraulicznych i elektrycznych;
  • czynnego prawo jazdy kat. B,
  • sumienności, odpowiedzialności, determinacji w działaniu i zapału do pracy.

Opis stanowiska:

rozwiń zwiń

Czym będziesz się zajmować?

  • montażem systemów fotowoltaiki lub pomp ciepła, klimatyzacji (jesteśmy w stanie stworzyć kilka ekip monterskich)
  • instalacja i uruchamianie urządzeń;
  • prace monterskie, elektryczne i hydrauliczne – wymagane przy montażu;
  • wykonywanie przeglądów.

Po przejściu szkolenia zapewniamy zatrudnienie- najbliższe już w najbliższy piątek 4-5 luty: https://szkolenia.bienergy.pl

Co oferujemy?

rozwiń zwiń
  • Pracę w zgranym, doświadczonym zespole;
  • rzetelność, terminowość w wykonywanych usługach;
  • niezbędne narzędzia do efektywnego wykonywania pracy;
  • regularne szkolenia, dzięki którym będziesz rozwijać się indywidualnie
  • bezpieczny start dla nowych pracowników – wdrażamy krok po kroku;
  • brak delegacji, praca w obrębie woj. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego;
  • wysokie zarobki zależnie od doświadczenia i zaangażowania.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP, UDT i/lub F-gaz;
  • doświadczenie w montażu fotowoltaiki lub pomp ciepła/ klimatyzacji;

Jak aplikować?

rozwiń zwiń

Jeśli ogłoszenie Cię zaciekawiło i chcesz wraz z nami świadczyć usługi najwyższej jakości to zapraszamy na pokład:

Po więcej informacji zapraszamy: piotr.langowski@dombezkosztow.com

Odbierz darmowy
E-book

Dowiedz się więcej
Rzetelna Firma