fbpx
728 851 023

Projektant instalacji fotowoltaicznych/ administracja biurowa

Działamy prężnie w branży OZE!

Dom Bez Kosztów to dostawca modułów fotowoltaicznych, falowników oraz komponentów montażowych. Nasza hurtownia i magazyn znajdują się w Tczewie, biuro posiadamy również w Chojnicach. Właśnie uruchamiamy sprzedaż ogólnopolską, poprzez platformę online. Misją naszej firmy jest wspierać biznesy w branży OZE, budowlanej i deweloperskiej.

Nasza działalność skupia się na profesjonalnym doradztwie, obsłudze formalności związanych z instalacją elektrowni słonecznej oraz edukacji i wsparciu rozwoju instalatorów i monterów fotowoltaiki. Ponadto dostarczamy także kompleksowe rozwiązania dla osób indywidualnych, rolników, przedsiębiorstw i instytucji publicznych.

Zaufało nam już tysiące inwestorów, którzy rekomendują nas swoim znajomym. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, zaangażowaniu i rzetelności, jesteśmy postrzegani jako lokalni liderzy.

Jeżeli podzielasz nasz entuzjazm do odnawialnych źródeł energii, chcesz świat uczynić lepszym, zarabiając przy tym duże, a nawet bardzo duże pieniądze – napisz do nas.

Czego od Ciebie oczekujemy?

rozwiń zwiń
  • Projektowanie systemów instalacji fotowoltaicznych przy pomocy programów do projektowania,
  • dobór komponentów (moduły, falowniki, zabezpieczenia elektryczne, okablowanie, konstrukcja wsporcza),
  • tworzenie schematów instalacji elektrycznych,
  • przygotowywanie zgłoszeń do Operatora Sieci Dystrybucyjnej,
  • współpraca z działem wykonawczym i działem zaopatrzenia,
  • analiza techniczna możliwości montażu Systemu Fotowoltaicznego na podstawie dostarczonych materiałów,
  • opracowywanie nowych rozwiązań technicznych potrzebnych przy realizacji projektów,
  • przygotowywanie wycen finalnych i niestandardowych.

Opis stanowiska:

rozwiń zwiń

Projektant instalacji fotowoltaicznych- PV SOL PREMUM/ administracja biurowa

Nie szukamy przypadkowych osób, które zawiną się po dwóch miesiącach. Chcemy, byś był naszym partnerem, który w ramach naszej organizacji realizuje swoje cele.

Stawiamy na rozwój dlatego, jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu, ale chcesz się rozwijać w tej branży, cenisz obsługę klientów na najwyższym poziomie, jesteś osobą ambitną i kreatywną – zapewnimy pełne wsparcie szkoleniowe merytoryczne i praktyczne.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość programów PV SOL i Autocad,
  • podstawowa wiedza o fotowoltaice,

Możliwość wyboru miejsca pracy: Chojnice/ Tczew.

Co oferujemy?

rozwiń zwiń
  • Prace w zgranym, doświadczonym zespole,
  • Nowoczesne biuro,
  • Wysokie wynagrodzenie w zależności od zaangażowania,
  • Dodatkowe premie proporcjonalne do wykonywanej pracy,
  • Pełne wsparcie Zespołu oraz pomoc na każdym kroku,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Regularne szkolenia,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Unikatowy produkt, czyli możliwość sprzedaży i montażu innowacyjnych produktów w branży OZE

Jak aplikować?

rozwiń zwiń

Jeśli mówimy o Tobie zachęcamy do spotkania online oraz przesłania swojego CV na adres: kariera@dombezkosztow.com

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Odbierz darmowy
E-book

Dowiedz się więcej

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem:

Rzetelna Firma