Specjalista ds. jakości - Dom Bez Kosztów
728 851 023

Specjalista ds. jakości

Działamy prężnie w branży OZE od 5 lat!

Dom bez Kosztów to profesjonalizm montażu instalacji fotowoltaicznych. Nasza firma stacjonuje w Chojnicach w nowoczesnym biurze w EUROSTANDARDZIE. Misją naszej firmy jest wprowadzanie innowacji na rynku lokalnym i pomoc klientom w oszczędzaniu.

Nasza działalność skupia się na profesjonalnym doradztwie, obsłudze formalności związanych z instalacją elektrowni słonecznej oraz edukacji. Takie kompleksowe rozwiązania dostarczamy dla osób indywidualnych, rolników, przedsiębiorstw i instytucji publicznych.

Zaufało nam już tysiące inwestorów, którzy rekomendują nas swoim znajomym. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, zaangażowaniu i rzetelności, jesteśmy postrzegani jako lokalni liderzy.

Jeżeli podzielasz nasz entuzjazm do odnawialnych źródeł energii, chcesz świat uczynić lepszym, zarabiając przy tym duże, a nawet bardzo duże pieniądze – napisz do nas.

Czego od Ciebie oczekujemy?

rozwiń zwiń
  • Zdolność analitycznego i samodzielnego myślenia;

  • Dbałość o utrzymywanie wysokich standardów obsługi klientów;

  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub OZE;

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz czynnego prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska:

rozwiń zwiń
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym przebiegiem zakończenia procesów reklamacyjnych;

  • Tworzenie i modyfikowanie procedur reklamacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz standardami firmy;

  • Weryfikacja procesów reklamacyjnych pod kątem obowiązujących przepisów;

  • Raportowanie reklamacji;

  • Analizowanie zasadności roszczeń klientów;

  • Terminowa oraz samodzielna obsługa procesów reklamacyjnych oraz zwrotów.

Co oferujemy?

rozwiń zwiń
  • Pracę w zgranym, doświadczonym zespole;

  • Nowoczesne biuro, w którym praca to czysta przyjemność (Chojnice);

  • Niezbędne narzędzia do efektywnego wykonywania pracy;

  • Regularne szkolenia, dzięki którym będziesz rozwijać się indywidualnie;

  • Bezpieczny start dla nowych pracowników – wdrażamy krok po kroku.

Jak aplikować?

rozwiń zwiń

Jeśli mówimy o Tobie zachęcamy do spotkania online oraz przesłania swojego CV na adres: kariera@dombezkosztow.com

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Odbierz darmowy
E-book

Dowiedz się więcej
Rzetelna Firma