Zamontuj klimatyzację

i ciesz się optymalną temperaturą przez cały rok!

DLACZEGO WARTO?

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze klimatyzatora?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli klimatyzatorów. Przy wyborze urządzenia warto uwzględnić potrzeby użytkowników. Rekomendujemy dwa niezawodne klimatyzatory renomowanego producenta Haier.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I SPRAWDŹ SAM!

TECHNOLOGIA

TAYGA PLUS

Klimatyzator TAYGA PLUS to minimalistyczne urządzenie, które pasuje do każdego wnętrza. Posiada trzy funkcje, które zwiększają komfort użytkowania.

Pierwszą z nich jest funkcja Self Clean, dzięki której zanieczyszczenia gromadzące się na parowniku są usuwane bez ingerencji użytkownika. Ponadto użytkownik ma możliwość sterowania klimatyzatorem za pomocą WiFi oraz skorzystania z trybu QUIET.


Dzięki tej funkcji klimatyzator pracuje na najniższym możliwym poziomie hałasu.

Technologia UV-C może hamować rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99%! Lampa o działaniu dezynfekującym naświetla przepływające przez klimatyzator powietrze, oczyszczając je z wirusów i bakterii.


Natomiast opcja Coanda Plus zapewnia większy zasięg pracy klimatyzatora. Urządzenie może być sterowane za pomocą WiFi, a przy użyciu trybu QUIET możemy obniżyć poziom hałasu nawet do 18 db(A).

PEARL MULTI SPLIT

Klimatyzator PEARL MULTI SPLIT to urządzenie, które zawiera szereg zaawansowanych funkcji takich jak: sterylizacja UV-C, Coanda Plus czy niski poziom hałasu.

SELF CLEAN

CICHA PRACA

BARDZO

Sieć serwisantów w całej Polsce.

Powszechny dostęp do części zamiennych.

Zdalne sterowanie za pomocą WiFi.

Nowoczesny design.

5 lat gwarancji.

Montaż w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy.

dlaczego warto zainstalować

klimatyzację haier?

KOMFORT, ZDROWIE

I EFEKTYWNOŚĆ ŻYCIA I PRACY

Klimatyzacja jest coraz popularniejszym rozwiązaniem w domach i firmach. Wzrost temperatury w okresie letnim bywa bardzo uciążliwy dla osób, które większość dnia spędzają w zamkniętych pomieszczeniach.

Klimatyzacja umożliwia utrzymanie optymalnej temperatury i poziomu nawilżenia w pomieszczeniu, co pozytywnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i jakość życia.

W TWOIM BIURZE I DOMU.

ZOSTAW SWOJE DANE - ODDZWONIMY!

Powered by

Topole 19C, 89-620 Chojnice