Zostań naszym partnerem – szkolenie produktowe Red Snake - Dom Bez Kosztów
728 851 023

Odbierz darmowy
E-book

Dowiedz się więcej
07 sierpnia 2019

Zostań naszym partnerem – szkolenie produktowe Red Snake

Poniżej przeczytasz o najnowszym szkoleniu dla naszych partnerów oraz przedstawicieli branży budowlanej, którzy chcieliby zostać naszymi partnerami. Spotkanie odbędzie się już 12 września, a ponieważ chętnych było wielu, musieliśmy zrobić dwie rzeczy.

Po pierwsze zamknęliśmy listę uczestników. I planujemy już kolejne szkolenie, które odbędzie się prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Po drugie, przenieśliśmy szkolenie z naszej siedziby, która znajduje się w Chojnicach przy ul. Piłsudskiego 8, do sali szkoleniowej w centrum miasta. Choć nasze biuro jest przestronne i wygodne, to nie zmieściliby się tam wszyscy uczestnicy.

Uznaliśmy, że lepiej, aby szkolenie dla partnerów odbyło się w Sali Szkoleniowo – Konferencyjnej Genue przy ulicy Nowe Miasto 17 w Chojnicach. Link do mapy z zaznaczonym miejsce, gdzie mieści się sala, znajduje się tutaj.

Zakres szkolenia dla partnerów

Działasz w branży budowlanej? Chcesz zaproponować klientom najnowocześniejszy system grzewczy w oparciu o wysokiej jakości folie grzewcze Red Snake? W takim razie szkolenie organizowane przez naszą firmę Dom bez Kosztów jest dla właśnie Ciebie! Spotkanie, podczas którego dowiesz się wszystkiego na temat folii grzewczych i instalacji fotowoltaicznych, odbędzie się w Chojnicach (pomorskie) w samo południe w czwartek 12 września.

Zapraszamy przedstawicieli branży budowlanej na szkolenie na temat folii grzewczych Red Snake. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Szkolenie na temat folii grzewczych dla branży budowlanej

Zapraszamy architektów, projektantów, geodetów, przedstawicieli firm budowlanych, dekarzy, deweloperów, elektryków, hydraulików, monterów oraz wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą Dom bez Kosztów.

Podczas szkolenia zaprezentujemy nasze realizacje oraz przekażemy wszystkie niezbędne informacje techniczne i materiały.

Podczas szkolenia dla partnerów poznasz odpowiedzi na pytania:

 • Na czym polega darmowe ogrzewanie słoneczne?
 • Czym są folie grzewcze?
 • Jak działa fotowoltaika?
 • Jak można wykorzystać folie grzewcze w nowoczesnym budownictwie?
 • Czy folie grzewcze sprawdzą się również w starszych budynkach?
 • Różnice w montażu folii grzewczych – ogrzewanie sufitowe i podłogowe?
 • Czy ogrzewanie foliami grzewczymi się opłaca?
 • Jak ograniczyć rachunki za ogrzewanie praktycznie do 0 zł rocznie?
 • Ile kosztuje montaż folii grzewczych i jak obniżyć koszty użytkowania domu?
  Po szkoleniu otrzymasz:
 • niezbędne materiały szkoleniowe,
 • rzetelną wiedzę od wyspecjalizowanych prelegentów,
 • fachowe doradztwo,
 • certyfikaty o ukończeniu szkolenia.
  Po szkoleniu istnieje możliwość podpisania umowy o współpracy w zakresie systemów grzewczych i fotowoltaiki.Termin szkolenia dla partnerówNajbliższe szkolenie dla partnerów odbędzie się w czwartek 12 września 2019 roku o godz. 12.00 w ChojnicachLiczba miejsc ograniczona. Zapisy już się zakończyły, ale chętnych nadal zapraszamy do kontaktu – mailowo (biuro@dombezkosztow.com) i telefonicznie (730 101 910).
  Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Rzetelna Firma

2024 © Dom Bez Kosztów. Wszelkie prawa zastrzeżone.

by