Doradca klienta OZE/ manager zespołu sprzedażowego - Dom Bez Kosztów
728 851 023

Doradca klienta OZE/ manager zespołu sprzedażowego

Praca Doradca klienta OZE/ menager zespołu sprzedażowego

Dom bez Kosztów zajmuje się montażem i dystrybucją nowoczesnych modułów fotowoltaicznych, falowników oraz komponentów montażowych. Posiadamy nowoczesne biuro w Chojnicach oraz Tczewie. Działamy głównie na Pomorzu, ale poszerzamy horyzonty i tworzymy sieć ogólnopolską. Misją naszej firmy jest wspierać biznesy w branży OZE, budowlanej i deweloperskiej.

Nasza działalność skupia się na profesjonalnym doradztwie, obsłudze formalności związanych z instalacji PV, edukacji i wsparciu rozwoju instalatorów i monterów fotowoltaiki. Ponadto dostarczamy także kompleksowe rozwiązania dla osób indywidualnych, rolników, przedsiębiorstw i instytucji publicznych.

Zaufało nam już tysiące inwestorów, którzy rekomendują nas swoim znajomym. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, zaangażowaniu i rzetelności, jesteśmy postrzegani jako lokalni liderzy.

Jeżeli podzielasz nasz entuzjazm do odnawialnych źródeł energii, chcesz świat czynić lepszym, zarabiając przy tym duże, a nawet bardzo duże pieniądze – napisz do nas.

Czego od Ciebie oczekujemy?

rozwiń zwiń
 • Zapał do działania – nauczymy cię wszystkiego, co jest niezbędne, by osiągnąć sukces w sprzedaży. Dlatego oczekujemy od Ciebie siedmiu cech – odwagi, samodyscypliny, otwartości, ambicji, wytrwałości, zaangażowania i entuzjazmu.

Opis stanowiska:

rozwiń zwiń

Szukamy handlowców, którzy wiedzą, że sprzedaż nie jest dziełem przypadku, ale wypadkową entuzjazmu, umiejętności sprzedażowych i wiedzy produktowej. Którzy są otwarci na nowe wyzwania, na ludzi i na wiedzę. Którzy chcą się uczyć i rozwijać. Którzy chcą podbijać świat i zarabiać duże pieniądze. Szukamy tych, którzy wiedzą, że zwycięzcy nigdy nie odpuszczają oraz to, że ci, którzy odpuszczają, nigdy nie zwyciężają.

Co oferujemy?

rozwiń zwiń

Co oferujemy? 

 • Prace w zgranym, doświadczonym zespole
 • Nowoczesne biuro, w którym praca to czysta przyjemność
 • Onboarding czyli wdrożenie obejmujące szkolenia z wiedzy produktowej oraz umiejętności sprzedażowych, relacyjnych i komunikacyjnych
 • Montaż w terminie 30 dni, wysyłka materiałów w przeciągu 48h
 • Wypłata prowizji bezpośrednio po podpisaniu umowy lub sprzedaży
 • Niezbędne narzędzia do efektywnego wykonywania pracy
 • Aplikacja sprzedażowa
 • iPAD z dedykowanym CRM
 • Unikatowy produkt, czyli możliwość sprzedaży innowacyjnych produktów w branży OZE
 • Szkolenia o wartości rynkowej 25 000 zł
 • Elektryczny samochód służbowy po wykonaniu planów sprzedażowych
 • Duże pieniądze: więc jeśli interesują Cię zarobki poniżej pięciu cyfr, oszczędź sobie czasu i nie aplikuj

Jak aplikować?

rozwiń zwiń

Nie szukamy przypadkowych osób, które zawiną się po dwóch miesiącach. Chcemy, byś był naszym partnerem, który w ramach naszej organizacji realizuje swoje cele. Dlatego oferujemy: jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery: od Doradcy klienta do menedżera, który buduje własny team.

Mile widziane doświadczenie na kierowniczym stanowisku oraz w branży OZE. 

Jeśli mówimy o Tobie zachęcamy do spotkania online oraz przesłania swojego CV. Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Podanie wyślij na adres: kariera@dombezkosztow.com

Odbierz darmowy
E-book

Dowiedz się więcej
Rzetelna Firma

2024 © Dom Bez Kosztów. Wszelkie prawa zastrzeżone.

by